قوانین و مقررات

1402/2/11 نویسنده: حشمتی

 

 (قبل از استفاده از خدمات سایت امیر سولاری حتماً مطالب زیر مطالعه فرمایید و مدنظر قرار گیرد)

 وب‌سایت امیر سولاری به‌عنوان بستری برای همه آموزش‌دهندگان و آموزش‌گیرندگان است. تنها وظیفه وب‌سایت امیر سولاری دراین‌خصوص دریافت و تایید مدارک و مجوزهای لازم از ارائه‌دهندگان خدمات آموزشی و نمایش آن به جستجو کنندگان و دریافت‌کنندگان خدمات آموزشی می‌باشد.

 لذا در همین راستا موارد ذیل به جهت عدم ایجاد اختلال و جلوگیری از تضییع حقوق هر یک از طرفین و رسیدن به اهداف عالیه آموزش، به‌عنوان الزامات و قوانین لازم الجرای استفاده‌کنندگان سایت تعیین می‌گردد و از همه طرفین مطالعه دقیق و رعایت این قوانین اکیداً مورد انتظار می‌باشد.

 در صورت بروز مشکل در صورت عدم رعایت این قوانین مسئولیت عواقب آن به عهده شخص ناآگاه و خاطی خواهد بود.

 استفاده از وب‌سایت امیر سولاری به‌منزلهٔ قبول تمامی شرایط و قوانین ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی دراین‌خصوص بی‌اعتبار خواهد بود.

 (در ادامه سایت به معنای وب‌سایت امیر سولاری و کاربر به معنای هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده‌کننده از هرگونه خدمات سایت می‌باشد)

 1. سامانه وب‌سایت امیر سولاری تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید استفاده‌کنندگان از آن نیز می‌بایست تحت این قوانین ارائه یا دریافت خدمات نمایند.

 2. کاربران نمی‌بایست نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند و هر شخصی تنها می‌بایست با نام کاربری و رمز عبور مربوط به خودش وارد سایت شده و از خدمات آن استفاده نماید.

 در صورت اثبات عدم رعایت این موضوع کاربری فرد مربوطه حذف و مسئولیت عواقب آن به عهده صاحب اصلی اطلاعات کاربری و شخص سوءاستفاده‌کننده می‌باشد.

 3. چنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سایت و نرم‌افزارها و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچ‌گونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 4. مدرسان و شرکت‌کنندگان در کلاس‌ها باید حریم خصوصی دیگران و قوانین جمهوری اسلامی را در ارائه و استفاده از خدمات آموزشی سایت رعایت نمایند.

 5. هنگام حضور در کلاس‌ها مراقب حریم خصوصی خود باشید. مسئولیت سوءاستفاده از اطلاعات حریم خصوصی شما که در اختیار دیگران قرار داده‌اید از قبیل تصویر و اطلاعات شخصیتان در کاربری شما در سایت برعهده خودتان می‌باشد.

 6. کلیه کاربران موظف‌اند اطلاعات خواسته شده در سایت و توضیحات داده شده درباره خود، و هرگونه توضیحات دیگری را به‌درستی و صداقت و کامل در سایت ارائه نمایند.

 در نتیجه مسئولیت هرگونه اشتباه یا عدم صداقت یا نقصان در ثبت اطلاعات که منجر به خسارت یا شکایت گردد متوجه شخص کاربر خواهد بود و از طرق ممکنه پیگیری به عمل خواهد آمد.

 7. سایت اجازه دارد هر گونه اطلاعات و عکس یا خدمات آموزشی ای که توسط کاربران در سایت ارسال و ارائه می‌شود یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربران سامانه یا ایجاد شده توسط کاربران باشد را در صورت مغایرت با قوانین، هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند اصلاح یا حذف نماید.

 8. سایت ممکن است شرایط استفاده از خدمات، نرم‌افزارها و وب سایت خود را در طول زمان تغییر دهد.

 این تغییرات از طریق شبکه‌های اجتماعی، سایت و نرم‌افزارهای سایت یا در قالب پیامک و یا ایمیل به‌تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ صرف ادامهٔ استفادهٔ کاربر از خدمات سایت، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌گردد.

 9. پرداخت هزینه کلاس توسط شرکت‌کننده و کلیه مبادلات مالی می‌بایست در سایت و از مسیر سایت انجام پذیرد و پرداخت یا دریافت مبلغ خارج از این مسیر سایت امیر سولاری موجب تضییع حقوق سایت بوده و با نقض‌کنندگان به طور مقتضی رفتار خواهد گردید.

 10. ذخیره فیلم یا صدای کلاس تنها توسط مدرس یا با اجازه وی مجاز است، لذا ذخیره فیلم کلاس به هر طریقی توسط شرکت‌کنندگان و انتشار آن بدون اجازه مدرس و سایت امیر سولاری مجاز نمی‌باشد و معادل نقض قوانین کپی‌رایت خواهد بود و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 11. هرگونه تبلیغ علیه سایت و ضدتبلیغ در کلاس‌ها و محتوای ارائه شده در سایت و تبلیغ سایت‌ها و نرم‌افزارهای دیگر ممنوع می‌باشد.

 12. هر فرد (شخص حقیقی) تنها مجاز به داشتن یک حساب کاربری است در صورت مشاهده تخلف تمام حساب‌های کاربری شخص مسدود خواهد گردید.

 13. در صورت انصراف دانش‌پذیر از حضور در کلاس پس از ثبت‌نام و پرداخت هزینه، اگر انصراف تا 20 روز مانده به شروع دوره اعلام گردد کل مبلغ کلاس و درغیر این صورت در صورت انصراف تا قبل از روز شروع دوره 20 درصد مبلغ و در صورت شروع دوره و انصراف ثبت‌نام‌کننده، مبلغی به وی عودت نمی‌گردد.

دیدگاه‌ها

0 دیدگاه